
Книга До краси Давід Фоенкінос
- В наявності 1 од.
- Код: А0484
115 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антуан Дюріс вирішує покинути успішну кар’єру науковця і стати звичайним доглядачем у музеї Орсе... Що могло змусити цього мовчазного і трохи відлюдькуватого дослідника творчості Модільяні обірвати усі старі зв’язки і не шукати нових? Яку страшну таємницю приховує його минуле? Здається, що Антуан від чогось втікає, і опинитися якомога ближче до краси — єдине, що зможе його врятувати. Можливо, так йому вдасться зцілитися від тягаря вини і навіть допомогти не лише собі...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Видавництво Старого Лева |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 254 |
| Рік видання | 2019 |
| Вага | 300 г |
| ISBN | 9786176797395 |
| Стан | Новий |
| Висота | 150 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 115 ₴