
Книга Я тебе намріяла Світлана Талан
- Немає в наявності
- Код: К127
330 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вероніка на власному досвіді пізнала, що біда й справді не ходить сама. Життя жінки кардинально змінюється з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. Їй доводиться терміново евакуюватися з Луганщини. Так вона з чоловіком Петром, пасербицею та подругою опиняється на Львівщині. І наче цього було мало, у Вероніки виявляють онкологічне захворювання, тож їй доводиться перенести операцію й пройти лікування. У цей вразливий момент, коли жінці найбільше потрібна підтримка, чоловік покидає її, залишивши із наслідками хвороби та розбитим серцем сам на сам. Проте Вероніка не здається й вирішує спробувати все з чистого аркуша, вирушивши до столиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Клуб сімейного дозвілля |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 318 |
| Рік видання | 2026 |
| Вага | 300 г |
| ISBN | 978-617-15-1680-9 |
| Стан | Новий |
| Висота | 15 мм |
| Тип видання | Звичайне |
| Формат | |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 330 ₴