
Грішник. Книга 2 Сьєрра Сімоне
- В наявності 1 од.
- Код: С1135
350 ₴
+380970836282
- +380 (95) 506-21-670973183051
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шон Белл - не ідеальний чоловік і ніколи не намагався таким бути. Він не вірить ні в добро, ні в Бога, ні в щасливий кінець. Його віра - це гроші, секс та віскі.
Тому коли неймовірно гарна і розумна Зенні Айверсон просить навчити її всього, що він знає про секс, Шон дуже хоче погодитись. Проте є декілька причин, чому варто відмовитись, - причин, які навіть така людина як він не в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Клуб Сімейного Дозвілля |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Роман |
| Мова видання | Українська |
| Вид палітурки | Твердий |
| Тип поверхні паперу | Матова |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Кількість сторінок | 448 |
| Рік видання | 2025 |
| Вага | 350 г |
| ISBN | 978-617-15-1361-7 |
| Стан | Новий |
| Автор | Сьєрра Сімоне |
| Кількість аркушів | 272 стор. |
| Формат | 14,5x21 см |
| Тип палітурки | Шиття на нитку |
| Паковання | Без паковання |
| Колір паперу | Білий |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
| Тип | Комбінований |
| Тип товару | Щоденник |
| Формат | |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Основні атрибути | |
| Тип паперу | Дрібна |
| Ілюстрації | Чорно-білі |
| Обкладинка | Тверда палітурка |
| Вікова група | Середня школа |
- Ціна: 350 ₴