
Книга Я тебе намріяла Світлана Талан
- Нет в наличии
- Код: К127
330 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вероніка на власному досвіді пізнала, що біда й справді не ходить сама. Життя жінки кардинально змінюється з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. Їй доводиться терміново евакуюватися з Луганщини. Так вона з чоловіком Петром, пасербицею та подругою опиняється на Львівщині. І наче цього було мало, у Вероніки виявляють онкологічне захворювання, тож їй доводиться перенести операцію й пройти лікування. У цей вразливий момент, коли жінці найбільше потрібна підтримка, чоловік покидає її, залишивши із наслідками хвороби та розбитим серцем сам на сам. Проте Вероніка не здається й вирішує спробувати все з чистого аркуша, вирушивши до столиці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Клуб семейного досуга |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Роман |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 318 |
| Год издания | 2026 |
| Вес | 300 г |
| ISBN | 978-617-15-1680-9 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 15 мм |
| Тип издания | Обычное |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 13 см |
- Цена: 330 ₴