
Книга Просто гра Світлана Талан
- В наличии 1 ед.
- Код: Л9146
240 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надворі кінець 90-х. Ілля — простий автослюсар. Що він міг дати доньці заможного підприємця? Кохання? Звучить романтично, але без фінансового підґрунтя ця казка швидко скінчиться.
Щоб розпочати свою справу, Ілля наважується попросити грошей у кримінального авторитета на прізвисько Латиш. Але «ділова угода» завершується кримінальними розборками. До гри несподівано долучається Марго, дружина Латиша. Вона рятує хлопця, тікаючи разом із ним.
Шляху назад немає. Там лишилося все, чим жив Ілля: його кохана та їхня ненароджена дитина. Тепер він — утікач. Але Ілля не сам. Він відчуває, як без бою віддає своє серце Марго, закохуючись у цю небезпечно привабливу жінку. Ілля гадає, що Марго врятувала його. Але навіщо — знає лише вона...
Щоб розпочати свою справу, Ілля наважується попросити грошей у кримінального авторитета на прізвисько Латиш. Але «ділова угода» завершується кримінальними розборками. До гри несподівано долучається Марго, дружина Латиша. Вона рятує хлопця, тікаючи разом із ним.
Шляху назад немає. Там лишилося все, чим жив Ілля: його кохана та їхня ненароджена дитина. Тепер він — утікач. Але Ілля не сам. Він відчуває, як без бою віддає своє серце Марго, закохуючись у цю небезпечно привабливу жінку. Ілля гадає, що Марго врятувала його. Але навіщо — знає лише вона...
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Клуб семейного досуга |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Роман |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 366 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 300 г |
| ISBN | 978-617-12-8312-1 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 20 мм |
| Тип издания | Обычное |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 13 см |
- Цена: 240 ₴