
Колапс
- В наличии 1 ед.
699 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Описание
Характеристики
Информация для заказа
Науково-фантастичний роман Макса Кідрука продовжує історію світу, що стрімко втрачає рівновагу. Після кривавого заколоту на Марсі баланс між корпораціями порушено, а колонія Ньюборн опиняється на межі внутрішнього розпаду. Українська Діаспора втрачає свого ключового лідера, і боротьба за вплив лише загострюється. А на Землі тим часом набирає сили біологічна загроза, яка може змінити саме визначення людського життя.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бородатий Тамарин |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Фантастика |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 944 |
| Год издания | 2026 |
| Вес | 1200 г |
| ISBN | 978-617-8509-13-2 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 150 мм |
| Тип издания | Обычное |
| Формат | |
| Длина | 15 см |
| Ширина | 21 см |
- Цена: 699 ₴