
Книга Добре в ліжку Дженнифер Вайнер
- В наличии 1 ед.
- Код: С9513
200 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кенні — щаслива й успішна жінка, яка має прекрасну роботу, друзів і відданого пса. Незважаючи на пишні форми тіла, вона має вигляд впевненої в собі леді. Але одного разу Кенні бачить у журналі статтю про любов до великої жінки, написану її колишнім бойфрендом Брюсом, і життя її несподівано змінюється. Вона розчаровується в коханцеві, вирішує схуднути, шукає творчої реалізації й нарешті розуміє, що всі її страхи були марні…
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Віват |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Проза |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Количество страниц | 496 |
| Год издания | 2023 |
| ISBN | 978-966-942-865-3, 978-966-942-826-4, 978-0-7434-1817-1 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Основные | |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Вес | 300 г |
| Тип издания | Обычное |
| Дата производства | XX век |
| Высота | 21 мм |
- Цена: 200 ₴