
Книга Француженки не сплять на самоті Джейми Кэт Каллан
- В наличии 1 ед.
- Код: Л6356
225 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чому француженки завжди мають сексуальний вигляд? Чому вони обожнюють флірт? Де французькі жінки знайомляться із чоловіками? Як вони обирають стильне вбрання?У цій дотепній, проникливій і відвертій книзі ви дізнаєтеся, як знайти своє кохання, як зберегти романтичні почуття і радощі шлюбу. Відкрийте у собі француженку незалежно відтого, де ви народилися!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Країна Мрій |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Рассказ |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 230 |
| Год издания | 2021 |
| Вес | 200 г |
| ISBN | 978-617-7489-23-7 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 21 мм |
| Тип издания | Обычное |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 16 см |
- Цена: 225 ₴