
Грішник. Книга 2 Сьєрра Сімоне
- В наличии 1 ед.
- Код: С1135
350 ₴
+380970836282
- +380 (95) 506-21-670973183051
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шон Белл - не ідеальний чоловік і ніколи не намагався таким бути. Він не вірить ні в добро, ні в Бога, ні в щасливий кінець. Його віра - це гроші, секс та віскі.
Тому коли неймовірно гарна і розумна Зенні Айверсон просить навчити її всього, що він знає про секс, Шон дуже хоче погодитись. Проте є декілька причин, чому варто відмовитись, - причин, які навіть така людина як він не в
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Клуб Сімейного Дозвілля |
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Роман |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Твердый |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Количество страниц | 448 |
| Год издания | 2025 |
| Вес | 350 г |
| ISBN | 978-617-15-1361-7 |
| Состояние | Новое |
| Автор | Сьєрра Сімоне |
| Количество листов | 272 стор. |
| Формат | 14,5x21 см |
| Упаковка | Без упаковки |
| Цвет бумаги | Белый |
| Плотность бумаги | 80 г/м2 |
| Тип | Комбинированный |
| Вид товара | Ежедневник |
| Формат | |
| Длина | 20.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Иллюстрации | Черно-белые |
| Обложка | Твердый переплет |
| Возрастная группа | Средняя школа |
- Цена: 350 ₴