
Географія. Комплексна підготовка до ЗНО 2022
- В наличии 1 ед.
- Код: Л4739
300 ₴
+380 (95) 506-21-67
0973183051Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Видавництво | Підручники і посібники |
|---|---|
| Автор | Кузишин А. |
| Сторінок | 465 |
| Формат | А4 (210*300 мм) |
| Обкладинка | ламінована, м‘яка |
|
Ілюстрації чорно-білі
Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчителів географії. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво «Підручники і посібники» |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Язык издания | Украинский |
| Вид переплета | Мягкий |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Тип полиграфической бумаги | Газетная |
| Количество страниц | 465 |
| Год издания | 2022 |
| Вес | 400 г |
| ISBN | 9789660737075 |
| Состояние | Новое |
| Формат | |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 21 см |
- Цена: 300 ₴